Eszer

O nas

Eszer – błogosławiony, szczęśliwy.

Hebrajskie słowo Eszer oznacza stan szczęśliwości. To szczęśliwość, która rodzi się w nas, z miłości do Słowa Bożego. Trwając w niej znajdujemy upodobanie w Słowie, a jego rozważanie wpisujemy w codzienność. Błogosławiony to człowiek szczęśliwy, który trwa w Chrystusie, otacza się Jego pięknem. Jest napełniony Bożą miłością, którą otrzymuje zupełnie za darmo.

Tworzymy produkty na Chwałę Bożą, (chwała gr. doxa – blask) dlatego na każdym produkcie znajdziecie choć odrobinę złota. Słowa, którymi będziecie się na co dzień otaczać mają sprawiać Wam radość i szczęście oraz przypominać o nieustannej miłości Boga.

nasza misja

Nasz sklep internetowy to przestrzeń oparta na chrześcijańskim pięknie. Dbamy, by nasze produkty, były nie tylko z wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim wyrażały tęsknotę za doskonałym pięknem Jezusa. Elegancki, minimalistyczny design naszych produktów, w biało czarnej kolorystyce ze złotymi elementami, to wyraz kunsztownej ewangelizacji i świadomości obecności Boga w każdym miejscu i czasie. Chcemy, by nasze przedmioty były nowoczesne i stylowe. W szykowny sposób wrażały potęgę i piękno dzisiejszego Kościoła. Naszą propozycją są produkty towarzyszące codzienności, ozdoby wnętrz, podarunki, plakaty, notesy, natatniki duchowe, kartki świąteczne, kalendarze, filiżanki, świece, boxy prezentowe, dodatki świąteczne, bombki… Każdy z naszych artykułów posiada cytat z Pisma Świętego (Biblia Tysiąclecia), który jest jego najcenniejszą ozdobą. Jesteśmy zaszczyceni współpracą ze Słowem samego Boga. Stało się to naszą pasją, potrzebą serca i olbrzymią radością.

PRYWATNIE

Małżeństwo od 14 lat. Rodzice Marty i Bartka. Miłośnicy grafiki, chrześcijańskiego piękna i minimalizmu. Członkowie wspólnoty Poznanie Jezusa.

Kamila i Tomasz

 

„To Bóg jest sprawcą i chcenia i działania zgodnie z Jego wolą”  (Flp 2,13)

FOLLOW US ON

INSTAGRAM